Charming House With Amazing View Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Charming House With Amazing View Villa Búzios heeft privéparkeren en ligt in de wijk Geriba van Búzios en 3 km verwijderd van culturele bezienswaardigheden zoals het Standbeeld van Brigitte Bardot.
Het vakantiehuis bevindt zich in de buurt van Lagune van Geribá en in de buurt van de Canto Esquerdo van Praia de Geriba, gelegen op 6 minuten lopen. De villa is gesitueerd slechts 350 meter van de Farinatta Bistro e Arte Restaurante, terwijl Trevo da Barbuda busstation op 800 meter afstand is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Geribá-strand, gelegen op 20 minuten wandelafstand.
Charming House With Amazing View Villa heeft uitzicht op de zee.
Deze villa biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast, een broodrooster en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. Quiosque do Mineiro biedt Braziliaanse gerechten aan en ligt op een korte afstand van de gesitueerde in Búzios Charming House With Amazing View Villa. De dichtstbijzijnde luchthaven is Umberto Modiano, op 5 km van de accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Charming House With Amazing View Villa?
Gasten van Charming House With Amazing View Villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Charming House With Amazing View Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Charming House With Amazing View Villa. - ❓
Waar ligt Charming House With Amazing View Villa?
Charming House With Amazing View Villa ligt naast de Canto Esquerdo van Praia de Geriba, in de wijk Geriba van Búzios. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in de villa te bezoeken?
Gasten van de villa kunnen eten in Sabor Da Alquimia restaurant, dat Europese gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Charming House With Amazing View Villa?
Charming House With Amazing View Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast, een broodrooster en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Charming House With Amazing View Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Charming House With Amazing View Villa logeren.